Sepetiniz...
Anasayfa » Missha Turkiye İletişim Bilgileri  

Missha Türkiye

Adres :  Batısitesi mah. 2308. Sokak No:12  Gersan / Batıkent /ANKARA

Tel : 0312 440 24 45    

E-Posta : iletisim@missha.com.tr


Missha İstanbul Trump AVM


Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12 Trump Alışveriş Merkezi / İstanbul
Tel : 0212 347 88 25
trump@missha.com.tr

Missha İstanbul Küçükyalı
Hilltown AVM

Aydınevler Mahallesi, Siteler Yolu Cadde No:28, 34765 Maltepe/İstanbul
Tel : 0216 510 31 17
hilltown@missha.com.tr

Missha Ankara Panora AVM


Oran Mahallesi, No:182, Kudüs Cd., 06450 Çankaya/Ankara
Tel : 0312 490 76 64
panora@missha.com.tr

Missha Ankara Metromall AVM


Tunahan Mahallesi, Dumlupınar 30 Ağustos Cd. No:2, 06824 Etimesgut/Ankara

Tel : 0312 502 30 74
metromall@missha.com.tr


Missha İstanbul A Plus AVM


Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Adnan Kahveci Blv. No:3, 34158 Bakırköy/İstanbul
Tel : 0212 560 50 55
aplus@missha.com.tr

Missha İstanbul Anatolium AVM


Soğanlık Yeni Mah, Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No:1, 34865 Kartal/İstanbul
Tel : 0216 515 57 00
anatolium@missha.com.tr

Missha Antalya Migros AVM


Arapsuyu Mahallesi, Atatürk Blv. No:3, 07030 Konyaaltı/Antalya
Tel : 0242 230 10 07
migrosavm@missha.com.tr

Missha Bodrum Midtown AVM


Ortakentyahşi Mahallesi, Cumhuriyet Cd. Kemer Mevkii No:6, 48420 Bodrum/Muğla
Tel : 0252358 58 50
midtown@missha.com.tr

Missha İstanbul Nişantaşı City's AVM

Nişantaşı CITY’S AVM S-3 KAT Teşvikiye Caddesi No: 12 Şişli - İstanbul
Tel : 0212 373 21 50
citys@missha.com.tr

Missha Ankara Ankamall AVM

 Gazi Mah. Mevlana Bulv. No: 2  Akköprü, Yenimahalle / ANKARA
Tel : 0312 541 15 14
ankamall@missha.com.tr

Missha Çorum AHL Park AVM

Çepni Mahallesi, Kerebi Gazi 1. Sk. No:7, 19040 Merkez /  Çorum


Missha Ankara Kentpark AVM

Eskişehir Yolu 7. Km. Söğütözü Çankaya/ ANKARA

kentpark@missha.com.tr

Missha İzmir Mavibahçe AVM

Mavişehir Mahallesi, Caher Dudayev Blv, 35540 Karşıyaka/İzmir
mavibahce@missha.com.tr


Missha İsfanbul (Vialand) AVM

Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No:11, 34065 Eyüp/İstanbul


Missha Ankara Ümitköy Galleria AVM

Mutlukent, Galleria No:97, 06800 Çankaya/Ankara


İletişim Formu

Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta
Konu :
Mesajınız :  
   
Facebook
Google Plus
Missha Blog
Twitter
Youtube
İnstagram
 
Başa Dön
Kurumsal
Hakkımızda
Güvenli Alışveriş
Franchising
Banka Hesap Numaralarımız
Mağazalarımız
Üyelik ve Alışveriş
Kullanım Şartları
Sipariş ve Teslimat
İptal ve İade Koşulları
Sıkça Sorulan Sorular
Missha Türkiye
Adres : Batısitesi mah. 2308. Sokak No:12 Gersan / Batıkent /ANKARA
Tel: 0(312) 440 2445 | iletisim@missha.com.tr
Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
Copyright (c) 2013 | Bu sitenin tüm hakları Missha Türkiye'ye aittir.
MISSHA GLOBAL