Sepetiniz...
Anasayfa » Missha Turkiye İletişim Bilgileri  

Missha Türkiye

Adres :  Batısitesi mah. 2308. Sokak No:12  Gersan / Batıkent /ANKARA

Tel : 0312 440 24 45    

E-Posta : iletisim@missha.com.tr


Missha İstanbul Trump AVM


Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12 Trump Alışveriş Merkezi / İstanbul
trump@missha.com.tr

Missha İstanbul Küçükyalı
Hilltown AVM

Aydınevler Mahallesi, Siteler Yolu Cadde No:28, 34765 Maltepe/İstanbul
hilltown@missha.com.tr

Missha Ankara Panora AVM


Oran Mahallesi, No:182, Kudüs Cd., 06450 Çankaya/Ankara
panora@missha.com.tr

Missha Ankara Metromall AVM


Tunahan Mahallesi, Dumlupınar 30 Ağustos Cd. No:2, 06824 Etimesgut/Ankara
metromall@missha.com.tr

Missha İstanbul A Plus AVM


Ataköy 2-5-6. Mahallesi, Adnan Kahveci Blv. No:3, 34158 Bakırköy/İstanbul
aplus@missha.com.tr

Missha Antalya Migros AVM


Arapsuyu Mahallesi, Atatürk Blv. No:3, 07030 Konyaaltı/Antalya
migrosavm@missha.com.tr

Missha İstanbul Nişantaşı City's AVM

Nişantaşı CITY’S AVM S-3 KAT Teşvikiye Caddesi No: 12 Şişli - İstanbul

citys@missha.com.tr
       

Missha Ankara Kentpark AVM

Eskişehir Yolu 7. Km. Söğütözü Çankaya/ ANKARA

kentpark@missha.com.tr
 
Missha Ankara Kentpark mağazası Missha Ankara Kentpark mağazası Missha Ankara Kentpark mağazası Missha Ankara Kentpark mağazası

Missha Ankara Ankamall AVM

 Gazi Mah. Mevlana Bulv. No: 2  Akköprü, Yenimahalle / ANKARA
ankamall@missha.com.tr

İletişim Formu

Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta
Konu :
Mesajınız :  
   
Facebook
Google Plus
Missha Blog
Twitter
Youtube
İnstagram
 
Başa Dön
Kurumsal
Hakkımızda
Güvenli Alışveriş
Franchising
Banka Hesap Numaralarımız
İletişim
Üyelik ve Alışveriş
Kullanım Şartları
Sipariş ve Teslimat
İptal ve İade Koşulları
Sıkça Sorulan Sorular
Missha Türkiye
Adres : Batısitesi mah. 2308. Sokak No:12 Gersan / Batıkent /ANKARA
Tel: 0(312) 440 2445 | iletisim@missha.com.tr
Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
Copyright (c) 2013 | Bu sitenin tüm hakları Missha Türkiye'ye aittir.
MISSHA GLOBAL